Pryč s pachy a plísní, šetrně!

Také vždycky trochu váháte, zda koupit prostředek, který je víceúčelový nebo raději ten, který je na danou „uklízecí činnost“ přímo určen? Já většinou váhám, zda si vzít samostatně čistič na kuchyň, koupelnu a na vytírání, nebo zda vzít jeden, který zvládne všechno. Většinou ten multifunkční bývá o něco dražší, ale zase s ním můžete vyčistit různé povrchy.

Obecně by se dalo říci, že pokud nemáte větší problém např. s vodním kamenem, postačí univerzální prostředek. Jestli už Vaše koupelna volá po větším zásahu, pomůže více čistič určený přímo na koupelny. Tyto čističe obsahují látky, které si poradí s nánosy od mýdel, šamponu i se slabší vrstvou vodního kamene. Kvalitní prostředek  navíc vytváří ochrannou vrstvu na čištěném povrchu, takže kapky spíše stékají a nenechávají stopy po zaschnutí. Úžasná věc. Další úklid koupelny je pak o to jednodušší. Tuhle službu Vám multifunkční prostředek neudělá.

Já osobně mohu jen vřele doporučit prostředek, který lze použít nejen na více povrchů, ale i na různé činnosti.

Plísně pryč!

Bezchlorový dezinfekční a antibakteriální prostředek je primárně určený k odstraňování plísní, ale pozor! je absolutně bez zápachu, což podstatně zvýší komfort používání. Není nutné větrat nebo čekat nějakou dobu, než můžete místnost užívat. Bezvadně jsem s ním odstranila plíseň z krytky na láhev.

Krytka po použití a opláchnutí vodou.
Krytka po použití prostředku a opláchnutá vodou.
Krytka na láhev před použitím, již 2x umytá v myčce
Krytka na láhev před použitím prosředku, již 2x umytá v myčce

 

 

 

 

 

 

Pachy pryč!

Dalším způsobem využití tohoto přípravku je odstranění zápachu. Můžete použít na boty (zároveň vydezinfikuje, dokonalá kombinace s léčbou plísní na nohou), psí pelíšky (opět zároveň dezinfikuje, je bezpečný pro zvířátka), textilie (záclony po smažení, oblečení načichlé cigaretovým kouřem….. Nemusíte se obávat – nebělí), lze použít na ledničku (dezinfikuje a eliminuje pachy), pračku, myčku

Výsledek?

Bakterie pryč!

Jednoduchá dezinfekce jakéhokoli povrchu nastříkáním.

Dlouhodobá ochrana proti plísním!

Ošetřené povrchy jsou dlouhodobě chráněné proti opětovnému vzniku plísní, řas a kvasinek.

Dlouhodobá ochrana proti bacilům!

Ošetřené povrchy jsou dlouhodobě chráněné proti mikrobům.

antibakteriální dezinfekční prostředek eurona
Bezchlorový dezinfekční a antibakteriální prostředek proti plísním s preventivní ochrannou funkcí

Nejlepší zpráva nakonec: přestože dokáže tolik věcí, opravdu nesmrdí, nedráždí. To ostatně dosvědčuje i jeho označení, které obsahuje jen lehké varování, které by musel mít každý čistící prostředek. Žádná dráždivá chemie.

Nejlehčí forma varování.
Nejlehčí forma varování.
3x Jak na zažranou špínu a skvrny
Odeslat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *