Čarování s vůněmi a dovolená

Tuhle jsem se úplně přenesla do dětství, když jsme o dovolené přijeli do kempu za slunečného počasí.

Najednou jsem měla pocit, že je mi deset a mám prázdniny. Taková pohodička…. Žádné starosti… Jak to, že ty vzpomínky byly tak

silné?

 

A pak mi došlo, že mi to připomíná vůni té chaty. To,  jak na dřevěnou chatu zasvítí sluníčko, má pak takovou svoji specifickou vůni. Možná jste si toho nikdy nevšimli. Ale já ano. Jako holka jsem jezdívala s našima na prázdniny známým na chatu k vodní přehradě. Ta chata u přehrady voněla zrovna tak, jako ta v tom kempu.

 

A taky jsem se nedávno rozhlížela po obchoďáku v marné snaze zjistit, proč mám pocit, že jsem zahlédla svou úplně první lásku. 🙂 Pak jsem zjistila, že jiný chlap si dovolil použít úplně stejnou vůni pro chlapy jako kdysi ten můj.

bee-44517_1280

Vůně nám mohou zamotat hlavu. Můžeme toho využít ve svůj prospěch a tak trochu si začarovat.

 

Po návratu z dovolené je mi vždycky ouvej, člověk myslí na to, že zas rok potrvá než se někam pořádně dostane „vyvenčit“. Letos jsem na to trochu vyzrála, na dovče jsem na chatičce párkrát denně stříkla do vzduchu vůni Sandonorico. Pamatujete? To je to město z Nekonečného příběhu. A skutečně i tak voní.. Trošinku po jablkách (to evokuje dětství, alespoň mě) a pak je tam něco, co vás opravdu přenese do dálek a snů. Když jsme byli malí, tolik jsme měli času na snění a krásné představy o světě. Tom skutečném i tom pohádkovém.

Prostorové aromatikum Sandonorico, 150 ml
Prostorové aromatikum Sandonorico, 150 ml

 

No, a co jsem udělala doma po návratu z dovo? Abych vrátila  pocit, že jsem zasněná na dovolené na dece u vody či na terásce před chatičkou s kávou v ruce a nohama nahoře?

 

Stejnou vůni do vzduchu jsem sem tam cákla. Funguje to. Vyzkoušela jsem si to na manželovi, když přišel vyšťavený z práce. V nestřeženém okamžiku jsem přivolala na pomoc Sandonorico a za chvilku byl takový uvolněnější a už se mi nezdál tak napjatý. Ale třeba to bylo kouzlem mé osobnosti. 🙂

 

A když už jsem u těch manželů, dámy, zbystřete.

Až budete plánovat VELMI romantický/vášnivý večer, nezapomeňte třeba na povlečení trošku stříknout nějaké oblíbené vůně (je bez chemie, takže na pohodu).

Nu a čárymáry, podaří-li se tenhle večer dle vašich představ, urychlíte nažhavení partnera příště tím, že nevinně stříknete stejnou vůni na peřiny zas a zas a zas. 🙂

Chlapi fungujou hlavně na pudy, teda, myslím na smysly.. 🙂 tzn. co vidí, cítí.. na to ihned reagují. Tak proč toho trochu nevyužít?

Sprchový olejový gel Nourishing, 200 ml
Sprchový olejový gel Nourishing, 200 ml

 

Zbystřit byste však také měly, když si pořídíte nádherný krémový sprcháč s takovou tou pudrovou sexy vůní, a manžel se zeptá: Čím to voníš?

?????

No, já jen, že jsem tu vůni cítil z někoho, jak jsem byl 14 dní na té montáži..

!!!!!!!

 

Hezké čarování..

Helena

 

P. S.

Kdo chce vyzkoušet triky s vůní, může si ihned objednat prostřednictvím objednávkového formuláře umístěného níže.

Pozor, ti, kteří jíž mají zákaznickou slevu, nakupují tak, jak jsou zvyklí.

Kdo slevu ještě nemá, tomu je hračka  ji zařídit.

Doprava je stanovena na 90 Kč.

 

Objednávám(vyžadováno)
Prostorové aromatikum Sandonorico, 150 ml za 89 KčKrémový sprchový gel Nourishing ,200 ml za 99 Kč

Vaše jméno a příjmení(vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Ulice a č.p.(vyžadováno)

Město(vyžadováno)

PSČ(vyžadováno)

Mám zájem o zákaznickou slevu(vyžadováno)

Vaše zpráva

 

3x Jak na zažranou špínu a skvrny
Odeslat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *