Chcete změnu?

Chcete pořádnou změnu ve všem životě?

Mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu.

Ta špatná je, že ji za vás nikdo neudělá. Žádný kouč, terapeut, konzultant, máma, partner.

A ta dobrá?

Už asi tušíte. Je to vše ve vašich rukou. Vše, co se ve vašem životě děje, můžete VĚDOMĚ ovlivnit.

To znamená, že je třeba si přestat válet zadek na gauči a vzít si zpět nadvládu nad svým životem.

Že už jste to někde slyšeli a nefunguje to? Že to je to moc náročné?

Pfff.. Tak o tom mi chvíli povídejte.

Dělala jsem na směny v provozu, který je dnes řízen automatem. Mohla jsem sedět doma na pr.. Ehmm na zadečku a nadávat, že mi technologie sebrala živobytí. Našla by se spousta lidí, kteří by nadávali se mnou.

Jenže já chtěla od života něco víc. Dnes pracuji z domova a mám šťastnou rodinu. Učím svoje děti vědomě řídit svůj život.

Jaké mám kurzy? Školení?

No, bezpečnost práce se asi nepočítá. Najděte si v životě svůj vysněný bod a každý den si za ním jděte. Tím myslím, každý. Ano, i ten dnešní den. Ano, i zítra. Ano, i ten den, kdy se vám nechce. Je to dřina. Neuvěřitelná. Ale ta se rozpustí ve vodách času.

Není to o tom, do úmoru dřít na něčem, co má nejisté výsledky. Je to o každodenním rozhodování. Je to o tom mít otevřené oči pro dobré příležitosti a víře v to, že i já si zasloužím být šťastná.

O vašem štěstí se rozhoduje totiž v tu chvíli, kdy:

  • když se chcete cítit fit:  se rozhoduji zda si dám do úst něco, co je v souladu s tím, jak chci vypadat a jaký je můj vybraný styl stravování (ne o tom, že jednou se to nezblázní a zítra je taky den). Každý den.
  • když chci být podnikatel: se rozhoduji zda dnes budu koukat na seriál nebo tvořit něco, co podpoří moji firmu (letáčky, vzorečky, články na web). Každý den.

Jednotlivá rozhodnutí během dne, každého dne, tvoří náš zítřek. Ať chceme nebo nechceme.

Navíc jeden drobný krůček ku prospěchu věci přivolá další a další. Najednou to jde všechno nějak líp a jde se po vybrané cestě o něco lehčeji.

Vsuvka pro spirituálně naladěné:

Kam směřuje naše pozornost, tam vysíláme energii a tam to také roste. Proto je třeba se každý den stále znovu vědomě směřovat tam, kam chci jít.

Vesmír nám s tím pomůže. Vždy pomáhá. A je jen na nás, jaké mu dáváme vstupní informace. (Směřuji pozornost na nedostatek peněz? Mám to mít. Směřuji pozornost na báječný život plný hojnosti? Mám ho mít). Tady je tečka. Protože tak to prostě funguje. A k tomu není víc co dodat.

Báječný den.

Chcete o tom, co dělám, vědět víc? Mrkněte na www.drogerie-pro-zivot.cz

3x Jak na zažranou špínu a skvrny
Odeslat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *