Pro zdraví

Jsme partnerským webem a nezávislým poradcem společnosti Eurona by Cerny.

Vstupní heslo pro hosta: 420-4091295742

Tyčinky BOHEMIAN JETBAR

100% NATURAL

Tyčinky jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin z darů přírody, které jsou zpracované šetrnými postupy výroby tak, aby byly zachovány cenné látky prospěšné pro zdraví člověka. Originální receptury zaručují jedinečný požitek chuti ruku v ruce s vyváženým podílem živin dle nejnovějších poznatků a trendů ve výživě.

VŠECHNY JSOU:

  • bez konzervantů, bez přidaného cukru, bez umělých sladidel, aromat a barviv
  • bez geneticky modifikovaných plodin a palmového oleje
  • s vysokým obsahem vlákniny
  • přirozeně bezlepkové
  • vhodné pro vegany
  • s obsahem superpotravin
  • s vysokým obsahem vlákniny
  • některé v raw prémiové kvalitě

Máte malé děti a hledáte zdravou a výživnou svačinu? Zkuste tyčinku Go Spunky! plnou borůvek a brusinek, šťavnatou a měkkoučkou.

 

 

 

 

 

 

Cena tyčinky za jeden kus je 43 Kč. Díky obsahu brusinek preventivně pečujete o močové cesty.

Nákup se slevou.

Jste sportovec nebo Vás čeká větší fyzická zátěž? Potřebujete proteinovou svačinku? Doporučuji tyčinku Vanilka § rýžový protein. Tyčinka je bohatá na aminokyseliny, které Vaše svaly doslova nabuší. A ta chuť! Dokonalá.

Balení obsahuje 8 ks tyčinek.

 

 

 

 

 

 

Cena této tyčinky je 59 Kč. Je nacpaná vlákninou, takže Vás ještě i na dlouho zasytí.

Nákup se slevou.

Trápí Vás únava? Potřebujete vzpruhu? Zkuste Tropické ovoce § Guarana v raw kvalitě.

Guarana obsahuje 4x více kofeinu než káva. Kofein se do těla uvolňuje postupně, působí šetrněji, za to dvojnásobně déle. Glukóza se uvolňuje do těla také postupně, a díky tomu je tyčinka vhodná i pro osoby citlivé na výkyvy cukru v krvi.

 

 

 

 

 

 

Cena tyčinky je 59 Kč. Víte, že guarana působí také jako antidepresivum? Zároveň zabraňuje nadměrnému ukládání cholesterolu a celulitidě.

Nákup se slevou.

Nestíháte dnes oběd? A co to hodit na pohodu? Kakao, které obsahuje tyčinka Kakao §  kešu v raw kvalitě zlepší náladu a povzbudí. Navíc Vás zasytí na 2-4 hodiny. A chutná jako čokoláda. Mňam. 🙂

 

 

 

 

 

 

Cena jedné tyčinky je 59 Kč. Tyčinka obsahuje tzv. Brainfood potraviny (viz obrázek). Potraviny pro náš mozek. Je to dokonalá svačinka do práce nebo na jednání. A pšt… Má afrodiziakální účinky díky obsahu kakaa v mimořádné kvalitě.

Nákup se slevou.

 

Doporučená denní dávka bioSpiruliny v raw kvalitě? Najdete ji v tyčince Zelené jablko § spirulina. (Byť je samozřejmě zelená, mému dvouletému synovi neskutečně chutná). Děti si totiž samy nedokáží „vyrobit“ arginin, který je ve spirulině obsažený. Arginin zvyšuje vyplavování a tvorbu růstového hormonu.

 

 

 

 

 

 

Cena jedné tyčinky je 59 Kč. Věděli jste, že doporučená denní dávka spiruliny se uvádí v rozmezí mezi 1-8g? Pozitivní účinky spiruliny se projeví již při pravidelné konzumaci 1g denně. Tyčinka JETBAR Green Apple & Spirulina obsahuje 1,7g čisté spiruliny v bio kvalitě.

Můžete se sami přesvědčit o složení a výživových hodnotách tyčinek.

 

 

Levnější nákup

  •  Máte možnost nakupovat min. s  20%  zákaznickou marží prostřednictvím vlastního zákaznického čísla. Stačí přejít na stránku  „Levnější nákup“  a vyplňit registrační formulář. Děkujeme.

 

Nákup za katalogové ceny

  • Pokud se registrovat nechcete, stačí využít možnosti osobní objednávky u mne a napsat  Vaši objednávku na email: helena@vonava-domacnost.cz. Domluvíme se na zaslání či předání produktů co nejrychlejší cestou.