Úklid

Jsme partnerským webem a nezávislým poradcem společnosti Eurona by Cerny.

Vstupní heslo pro hosta: 420-4091295742

Čistící prostředky

 

  1.  Dávkuje se maličko, a díky tomu nám vydrží jedna láhev úklidového prostředku podstatně déle než ty, které koupíme v klasickém obchodě.

Univerzální úklidový prostředek Eurona, 1000 ml za 229 Kč

Takhle malé množství koncentrovaného prostředku doplníme vodou a získáme plnohodnotný úklidový prostředek na víceúčelové použití.

1000 ml = 20 x 0,5 litrová lahev s rozprašovašem

 

2. Příjemným bonusem je, že prostředky neobsahují žádnou těžkou chemii (chlor, formaldehydy..).  Tyto složky jsou nahrazeny šetrnými kosmetickými konzervanty, enzymy a ovocnými kyselinami. Jsou odbouratelné v přírodě a ohleduplné k čističkám odpadních vod.

 

Děkujeme paní Lence V. za krásnou ukázku čištění zašlapané podlahy. Podlahu nastříkala naředěným prostředkem a nechala působit. Díky tomu jí tak špína šla snadno dolů.

 

 

 

 

 

 

 

Levnější nákup

  •  Máte možnost nakupovat min. s  20%  zákaznickou marží prostřednictvím vlastního zákaznického čísla. Stačí přejít na stránku  „Levnější nákup“  a vyplňit registrační formulář. Děkujeme.

 

Nákup za katalogové ceny

  • Pokud se registrovat nechcete. Stačí využít možnsti osboní objednávky u mne a napsat   Vaši objednávku na email: helena@vonava-domacnost.cz. Domluvíme se na zaslání či předání produktů co nejrychlejší cestou.

 

Poradím s výběrem výrobků, ředěním i dávkováním. Napište mi.