EURONA by CERNY

Vítejte na stránkách českého výrobce ekologické bytové a tělové kosmetiky. Přeji Vám příjemné nakupování.

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. Jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obvzláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, nebo příznivcům moderního stylu života a trendy výrobků.

Předností všech výrobků EURONA by CERNY je vysoká účinnost a přitom jemnost. Nedochází k poškozování čištěných povrchů. Účinek je okamžitý. Nezanechávají žádné stopy na čištěných plochách. Všechny se jednoduše aplikují. Naprosto bezkonkurenční je široká paleta vůní, ve kterých se produkty vyrábí, a to hlavně aviváže s kondicionerem (stejně tak, jako funguje kondicioner na lidské vlasy, opečovávají podobným způsobem tyto aviváže vlákna textilií).

Zákazníkům nabízíme trvale výhodné ceny při nákupu v e-shopu přímo od výrobce, dále navíc pravidelné měsíční akční nabídky s dalšími slevami! Zboží obdržíte až do domu a objednávat můžete v pohodlí domova, kdykoliv i on-line.

JETBAR Vanilka & rýžový protein RAW
Kód : PB1012
Věděli jste, že vanilka obsahuje 200 aromatických látek, z nichž nejvýraznější je vanilin a piperonal? Až 30cm dlouhé tobolky vanilky se sklízí zralé – zelené. Čerstvé totiž nemají ani aroma ani chuť vanilky, jakou ji známe. Tu získávají složitým procesem fermentace.
Přidej na svůj facebook
Cena: 413,00 Kč
Body: 18
Ks
0,00%
Hodnocení : 0
Rychlá svačinka pro zdravé mlsání. – Přírodní doplněk energie při fyzické zátěži a únavě. – Vyvážený poměr živin a minerálů pro zdravý jídelníček. – Z kvalitních surovin bez síření a chemického ošetření. – Vyrobena šetrnými postupy bez tepelného zpracování. – 100% přírodní chuť bez konzervantů a umělých přísad. – Bez přidaného cukru, bez lepku a bez laktózy. – S vysokým obsahem vlákniny. - V RAW kvalitě.
Zadní etiketa výrobku
Doplňující informace
datle, mandle, bio rýžový protein, bio rýžový sirup, bio mandlová pasta, raw kakaový prášek, bio vanilkový prášek.
Specialní účinky
JETBAR Blackfest - Černý rybíz & aronie
343,00 Kč
podrobnosti
JETBAR Kakao & kešu RAW
413,00 Kč
podrobnosti
JETBAR Tropické ovoce & guarana RAW
413,00 Kč
podrobnosti
JETBAR Zaváděcí ochutnávková sada Jetbar! 7ks
366,00 Kč
podrobnosti
JETBAR Pinky Frou - vanilka & letní plody
343,00 Kč
podrobnosti
JETBAR Zelené jablko & spirulina RAW
413,00 Kč
podrobnosti
lotos