Zlatý důl pro srdce a duši

Tato stránka se jmenuje Pro Tebe, protože si myslím, že každá z nás by měla mít kromě péče o domácnost a jiných povinností, také svůj vlastní svět, kde jí bude dobře. Kde se bude moci realizovat, odpočívat, dobíjet energii.

Kam směřuješ? V čem by ses chtěla realizovat? 

 

seberealizace
Potřeba seberealizace

Mám kamarádku, která ráda a krásně plete. Svetříky, čepičky, cokoli. Má také ráda zdravou stravu a již dlouhou dobu se o tuto problematiku zajímá. Protože chtěla od života víc, zařídila si s další kamarádkou obchůdek se biopotravinami a svoje léty načerpané zkušenosti se zdravým stravováním nyní uplatňuje při konzultaci se svými zákazníky. Sekundárně si tak realizuje potřebu pomáhat ostatním lidem. Dokonce si do sortimentu v obchůdku dala regál s biovlnou a případným zákaznicím rovnou uplete cokoli na zakázku.

Hrozně ji to baví a přestože často neví, kam dřív skočit, je šťastná, protože dělá, co ji baví a dělá sama na sebe. Ten pocit svobody je strašně nakažlivý. 🙂

Někdy se stane, že se zajímáme o tolik věcí, že ani nevíme, která z nich by byla zrovna pro nás ta nej. Nebo druhý extrém, nemáme žádného velkého koníčka, kterému bychom byly ochotné věnovat tolik času, aby byl životaschopný. To nic, to je normální.

Během našeho života do něj vstupují různí lidé a každý z nich nás něčím obohatí. Měj oči a uši otevřené, možná má pro tebe nějakou informaci o něčem, co se může stát tvou vášní, i když to tak na první pohled nevypadá. Proto neodmítej různé příležitosti, které ti život nabízí. Třeba objevíš zlatý důl pro své srdce a svou duši.

 

3x Jak na zažranou špínu a skvrny
Odeslat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *